מאמרים
 
  •  
    רוצים להתייעץ איתנו?
    מלאו את הפרטים הבאים, ואנו נתאם איתכם פגישה אישית.
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אחת ההחלטות החשובות

אחת משתי ההחלוטות החשובות ביותר במשק בית משפחתי הן תכנון ולקיחת משכנתאת ותכנון פנסיוני, ולאו דווקא בסדר הזה.
המשכנתא מהווה נטל ראשוני של 20%-40% מהכנסות המשק השפחתי.

בניגוד לעבר, כאשר התלבטנו בין  מסלול ריבית קבועה ל 20 שנה או מסלול הריבית הקבועה ל 25 שנה, כיום שוק המשכנתאות מציע מגוון רחב מאד של מסלולים ותוכניות, ומכאן נובע שהרכב המשכנתא חשוב ביותר.
תכנון נכון לוקח בחשבון הכנסות ותקבולים עתידיים , יש להזהר משינויים עתידיים ולהתכונן להם עד כמה שאפשר, תכנון נכון בודק שההחזר החודשי לא יעלה על 30% מההכנסות התא המשפחתי הדבר מאפשר לנו לעמוד בתשלומים עתידיים.

אם בעבר התרגלו משקי הבית לריבית קבועה צמודת מדד בגובה 5% - 6%  הרי שהיום ניתן לקבל משכנתאות זולות מ 3% שחלקן אפילו לא צמודות מדד. חובה עלינו כלקוחות להיות עם היד על הדופק  ולבחון אחת  לפרק זמן מסויים את חשבון המשכנתא שלנו כשם שאנו בוחנים את חשבון האינטרנט...

להסתייע במומחה לתכנון ועיצוב המשכנתא זה דבר חשוב.
הרי אנו מסתייעים במומחים בדברים הרבה יותר פשוטים בחיינו , הרי רוב רובנו לא מתכננים לתקן את מכונת הכביסה אם חלילה תתקלקל, נפנה למומחה.
אז בואו לתכנן את המשכנתא העתידית או הקיימת של התא המשפחתי שלכם בצורה נאותה המותאמת במיוחד בשבילכם , ביחד נבחן את התנהלות העבר וההווה ונקיש משם על העתיד.

תכנון נכון ע"י מומחה שמכיר את המערכת הבנקאית  הינו כורח המציאות בגונג'ל המשכנתאות ההולך ומתרחב, יועץ המשכתנאות  יערוך מו"מ מול הבנקים, ייבנה תמהיל (מסלולים) נכון ומותאם אישית.

צרו קשר עוד היום והחלו לתכנן נכון ויעיל את המשכנתא העתידית או הקיימת שלכם.

הצג הכל