מאמרים בדף הבית
 
  •  
    רוצים להתייעץ איתנו?
    מלאו את הפרטים הבאים, ואנו נתאם איתכם פגישה אישית.
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אל תהמר על המשכנתא שלך

משכנתא ,  זה כבר נהיה אורך חיים.

אחת משתי ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא המשכנתא.

ההחלטה השנייה היא בניית הפנסיה שלנו. לאו דווקא בסדר הזה.המשכנתא מהווה נטל ראשוני של 20%-40% מהכנסות המשק המשפחתי.בניגוד לעבר  , כאשר התלבטנו בין  מסלול ריבית קבועה ל 20 שנה או מסלול הריבית הקבועה ל 25 שנה , כיום שוק המשכנתאות מציע מגוון רחב מאד של מסלולים ותוכניות, ומכאן ניתן מלהבין שהרכב המשכנתא הוא חשוב  ביותר .

תכנון נכון לוקח בחשבון הכנסות ותקבולים עתידיים , יש להיזהר משינויים עתידיים ולהתכונן להם עד כמה שאפשר , תכנון נכון בודק שההחזר החודשי לא יעלה על 30% מההכנסות התא המשפחתי הדבר מאפשר לנו לעמוד בתשלומים עתידיים .אם בעבר התרגלו משקי הבית לריבית קבועה צמודות מדד בגובה 4% - 5%  הרי שהיום ניתן לקבל משכנתאות זולות מ 3% שחלקן אפילו לא צמודות מדד. חובה עלינו כלקוחות להיות עם היד על הדופק  ולבחון אחת  לפרק זמן מסוים את חשבון המשכנתא שלנו כשם שאנו בוחנים את חשבון האינטרנט...

להסתייע במומחה לתכנון ועיצוב המשכנתא זה דבר חשוב.הרי אנו מסתייעים במומחים בדברים הרבה יותר פשוטים בחיינו , הרי רוב רובנו לא מתכננים לתקן את מכונת הכביסה אם חלילה תתקלקל , נפנה למומחה.יש כמובן גם את הדרך השנייה – הימור ...

אולי נגדיל את מסלול הריבית הקבועה ... או אלי דווקא המסלול המשתנה אטרקטיבי יותר... דילמה?

אז רצוי שלא נהמר , את ההימורים נשאיר למי שיש באמת הרבה , אבל הרבה כסף.שוק המשכנתאות היום הוא בעצם ג'ונגל של מסלולי משכנתא , חלקם מתאים לכם וחלקם מתאימים לאחרים. המשכנתא הטובה ביותר זהו מושג שעבר מן העולם–היום אומרים המשכנתא המתאימה ביותר לכם! שם המשחק הוא התאמה אישית לצרכים הספציפיים של משק הבית. בניה נכונה תחסוך, אלפי ואף עשרות אלפי שקלים.אז למה להמר – אל תהמרו על המשכנתא שלכם !

אז בואו לתכנן את המשכנתא העתידית או הקיימת של התא המשפחתי שלכם בצורה נאותה המותאמת במיוחד בשבילכם , ביחד נבחן את התנהלות העבר וההווה ונקיש משם על העתיד.תכנון נכון ע"י מומחה שמכיר את המערכת הבנקאית  הינו כורח המציאות בג'ונגל המשכנתאות ההולך ומתרחב, יועץ המשכנתאות  יערוך מו"מ מול הבנקים, ייבנה תמהיל (מסלולים) נכון ומותאם אישית.צרו קשר עוד היום והחלו לתכנן את המשכנתא שלכם באופן נכון , יעל , חסכוני ומתאים לכם.

בלי הימורים - מתכננים.

 

הצג הכל