מאמרים בדף הבית
 
 •  
  רוצים להתייעץ איתנו?
  מלאו את הפרטים הבאים, ואנו נתאם איתכם פגישה אישית.
שם:
טלפון:
דוא"ל:
 • איך ניגשים למשכנתא ?

  לא פעם אנו חוששים מתהליכים גדולים .

  נטילת משכנתא זהו תהליך גדול המלווה בהרבה חששת

  אז מה בעצם צריך לעשות לפני המשכנתא ?

  איך נכין עצמנו למשכנתא ?

  קרא עוד
 • מהי משכנתא טובה

  מהי משכנתא טובה  ?

  משכנתא  - אותה הלוואה ארוכת טווח שרובנו נוטלים לרכישת נכס.

  הרבה דברים נאמרו על המשכנתא : זה עולה המון , לא יתכן שאני חייב יותר ממה שלקחתי , עוד פעם משכנתא ... ועוד.

  זה לא תמיד חייב להיות כך – כן עוד קלישאה – אבל היי , היא יכולה להיות נכונה.

  קרא עוד
 • בחן את עצמך - האם יש לי משכנתא טובה ?

  המשכנתא שלקחנו לפני שנתיים -שלוש או 6 שנים כבר הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. בימים אלו מקבלים בעלי המשכנתאות דו"ח שנתי המסכם את השנה שחלפה , דו"ח זה הוא הזדמנות טובה לבחון את המשכנתא שלכם - אולי כדאי למחזר ? אולי המשכנתא מצוינת ! השקיעו מספר דקות בדו"ח זה.

   

  קרא עוד
 • ריכוז הגבלות בנק ישראל

  כבר מעל שנתיים מגביל בנק ישראל בהגבלות שונות את נוטלי המשכנתאות. מרב עצים כבר לא רואים את היער. אז באנו לעשות סדר בכל הגבלות בנק ישראל על נוטלי המשכנתאות. החל מהגבלות על הריבית המשתנה דרך הגבלת החזרים חודשיים ועד חובת ריבית קבועה בהלוואה. אז בואו נעשה סדר.

  קרא עוד
 • אפקט החסכון

  כולם רוצים דירה , יפה , נעימה , נוחה ושתהלום את צרכי המשפחה. אנו רוצים שהדירה תהיה זולה ותהלום את היכולות הכלכליות שלנו מן הצד האחד ולא תייצר לנו משכנתא כבדה עם תשלומים גבוהים מן הצד האחר. כולם רוצים משכנתא קצרה , זבנג ל15 שנים וגמרנו ... אולי ל 20 שנים. אך מן הצד האחר לא רוצים תשלומים גדולים. רוצים. אז מה עם המשכנתא ?

  קרא עוד
 • כתבת אורח - ביטוח חיים ומבנה למשכנתא

  במדינת ישראל הבנקים למשכנתאות רשאים , על פי דין , לחייב את הלווה לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא. מטרת הפוליסה היא לבטח את הבנק ואת הלווה כך שגם במקרים בהם הלווה או אחד הלווים נפטר חלילה , יש לחוב המשכנתא כיסוי ביטוחי.
  יש לשים לב כי ביטוח המשכנתא במידה וזו נלקחה ע"י בני זוג רשום אף הוא על שני בני הזוג כך שבמידה ואחד מהם הולך לעולמו , חוב המשכנתא יסולק ע"י פוליסת הביטוח. מיותר לציין כי כל הפרש כספי שיוותר לאחר כיסוי הוצאות המשכנתא יעבור אל המוטבים שיקבע המבוטח על ידי חברת הביטוח.

  קרא עוד
 • איך נבחר יועץ ?

  אם הגעתם לכאן אתם בטח צריכים משכנתא , אבל לא סתם משכנתא - משכנתא בהתאמה אישית שתהלום את הצרכים והמאפיינים האישיים והנכונים לכם , משכנתא שתפורה למידותיכם.

  אני מניח שחלק מכובד מהמילים בשורת הפתיחה כבר שמעתם מחברים ואנשי מקצוע שונים .

  אבל איך נבחר את היועץ הנכון - היועץ שבאמת ייתן ערך מוסף לתהליך הייעוץ ?

  קרא עוד
 • קצר ולעניין 1 : אפקט ההצמדה

  היום בקצר ולעניין : איך משפיעה ההצמדה. תכנון נכון לוקח בחשבון מספר רב של זוויות ובסוף תהליך התכנון מונע הפתעות.

  מה למדנו ? משכנתא נכונה צריכה להיות מותאמת אישית לצרכי הלקוח. כאשר אנו באים לתכנן משכנתא חשוב מאד להציב דרישות סף , משמעות דרישות סף אלו הם החזר חודשי - עד כמה ניתן להגיע ? משך המגורים בדירה ? האם יש כוונה לפרעון עתידי ? ועוד...  מוגש מטעם אלונים יועצי משכנתאות - לירן טרגובניק.

  קרא עוד
 • רוצים דירה - איך מתחילים ? כתבה מספר 1

  להרבה זוגות צעירים בישראל יש חלום - להיות הבעלים הגאים של דירה בישראל ! נקודת ההתחלה בא נצא לדרך להגשמת החלום היא ביסוס התקציב.

  לסיכום סעיף זה - הון עצמי זה הפער בין מחיר הדירה למשכנתא המאושרת.למעבר דירה ישנם עלויות קבועות עקיפות אותם יש לצרף לתוספת במעבר משכ"ד למשכנתא רק בדיקה אמתית וריאלית תעניק אור ירוק להמשך החיפושים אחר הדירה. נתקלנו באור אדום ? יש לשנות את אחד הפרמטרים.

  קרא עוד
 • כתבת אורח - טיפים למוכרי דירה - אדוה קורן רימקס 100%

   מה הכי חשוב לי לדעת לפני שאני מוכר דירה?

   היי לכולם...! אני אדוה קורן, יועצת נדל"ן מרימקס 100% בגבעתיים ור"ג.

  בחמש שנים שאני עוסקת בתיווך מקרקעין, אני מלווה אנשים כשהם מוכרים וקונים דירות. בד"כ מדובר בהשקעות הכי משמעותיות בחייהם,  אני נתקלת בהרבה שאלות ששואלים אותי, , בהתלבטויות ובחששות..אז אני רוצה לעזור לכם!

  קרא עוד
 • מילון מונחים בעולם המשכנתא

  עולם המשכנתאות טומן בחובו מונחים רבים, וסביר להניח שלפקיד הבנק לא יהיה את אורך הרוח או את הזמן להסביר לכם את כולם. בכדי שתוכלו להבין את דברי הפקיד, ובכדי לסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות לפני החתימה על טפסי המשכנתא, ריכזנו עבורכם מונחים עיקריים מעולם המשכנתאות.

  קרא עוד
 • מתי כדאי למחזר משכנתא - המשכנתא כמוצר צריכה

  מתי והאם כדאי למחזר משכנתא? כיום וגם בעבר משכנתא הייתה ונשארה מושג המעביר בנו רטט בינוני עד חזק מאוד. וזאת, מאחר ומדברים איתנו במושגים בנקאיים גבוהים. נכון הדבר שלא תמיד כדאי לגעת במשכנתא, אבל לעיתים שווה לכם לבדוק מתי כדאי למחזר משכנתא לפתוח את המשכנתא מחדש ולבחון אפשרויות אשר יעזרו

  קרא עוד
 • ליווי לחתימת הסכם הלוואה

  לאחר קבלת החלטה על הגוף הפיננסי הנבחר , נתאם עבורך פגישה אישית לפתיחת התיק וחתימה על מסמכי ההלוואה , במעמד פתיחת התיק יתלווה אליכם נציג מטעמנו שיוודא את תקינות ההלוואה המאושרת ושהנכם חותמים על מסמכי המשכנתא בהתאם לתנאים שסוכמו מראש, יתרה מכך במעמד הפגישה בבנק ייבדק לוח הסילוקין של

  קרא עוד
 • אל תהמר על המשכנתא שלך

  אחת משתי ההחלטות החשובות בחיינו היא המשכנתא.ההחלטה השנייה היא בניית הפנסיה שלנו. לאו דווקא בסדר הזה.  שוק המשכנתאות היום הוא בעצם ג'ונגל של מסלולי משכנתא , חלקם מתאים לכם - וחלקם מתאים לאחרים. המשכנתא הטובה ביותר זהו מושג שעבר מן העולם - היום אומרים המשכנתא המתאימה ביותר לכם ! 

  קרא עוד